Путін доручив підготуватись до ядерних випробувань

Фашистська Росія призупинила свою участь у Договорі щодо скорочення стратегічних наступальних озброєнь (ДСНО). Про це сказав її президент Путін у посланні до Федеральних зборів.

За словами Путіна, Росія для повернення до ДСНО «має зрозуміти, як враховуватиметься сукупний ударний арсенал НАТО». Він відніс на іншу шальку терезів Британію і Францію. Тобто зажадав, щоб до ядерної зброї США додавали зброю цих країн, а потім вже порівнювали з російським арсеналом…

Крім того, Путін доручив російському Міноборони і Росатому забезпечити готовність до ядерних випробувань, оскільки вважає, що США самі можуть провести випробування і створюють нові типи ядерних боєприпасів.

На початку лютого США звинуватили Росію у порушенні положень ДСНО. Це пов’язано з тим, що Москва відмовилася дозволити інспекційну діяльність своєї території.

Тоді спікер Кремля Дмитро Пєсков заявив, що не бачить «натяків» на діалог щодо ДСНО. Також він звинуватив США у руйнуванні договірно-правової бази у сфері контролю над озброєннями та безпекою.

Нагадаємо, Договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (ДСНО) — єдиний елемент колись всеосяжної системи договорів з контролю над озброєннями між США і Росією. Ця угода обмежує кількість одиниць стратегічної ядерної зброї, таких як ракети великої дальності.

Відповідно до ДСНО кожна з країн може мати не більше 800 носіїв ядерної зброї та не більше 1550 боєголовок. У лютому 2021 року президенти США Джо Байден та Росії Володимир Путін продовжили угоду до 2026 року.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Разработана батарея, работающая 10 часов после 5 минут заряда (видео)

21.11.2015 - 16:23
Исследователи корпорации Huawei Technology представили новый литий-ионный аккумулятор быстрой зарядки. Как утверждают представители компании, батарея заряжается в 10 раз быстрее, чем обычные литий-ионные аккумуляторы. На 56-м симпозиуме Battery Symposium в Японии, ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...

Кличко отчитал водителя фуры за летнюю резину: видео

19.12.2017
Обильные снегопады традиционно приводят к ...

Побелка деревьев: когда, как и надо ли вообще

18.11.2015
Побеленные деревья в нашей стране ...