Путін або неадекват, або мав домовленості щодо нападу на Україну, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський допускає, що лідер фашистського режиму РФ Путін почав повномасштабну війну проти України після домовленостей з іншими країнами, однак вважає, що такий варіант був би «повною зрадою». А тому він, скоріше, неадекват.

Про це глава держави сказав інтерв’ю The New York Times, відео якого оприлюднила пресслужба президента

«Він (Путін – ред.) неадекватна особа, бо адекватна людина не може піти війною проти іншої держави повномасштабно. Він неадекватний або він знав, що йому за це нічого не буде, а значить, були ті чи інші діалоги з іншими країнами.

Про це я навіть не хочу думати, бо тоді це не партнерство, а гра за спиною і повна зрада. Тому давайте подумаємо все ж таки, що у нього не було домовленостей, а він просто неадекват, який вирішив, що ніхто не буде захищати Україну, а він може захопити нас і знищити», — сказав Зеленський.

Раніше Зеленський відповів на спроби російського диктатора Володимира Путіна пов’язати теракт у московському «Крокус сіті холл» з Україною, нагадавши, що саме Путін десятиліттями займається терором. Про це Зеленський сказав у відеозверненні 25 березня.

«Сьогодні Путін знову розмовляв сам із собою, і це знову транслювали по телебаченню. Знову звинувачує Україну. Хвора й цинічна істота. Всі в нього терористи, окрім нього самого, хоча терором уже два десятиліття живиться саме він», — сказав тоді Зеленський.

Він підкреслив, що саме Путін є найбільшим вікном для терору. «І коли його не стане, запит на терор і насильство щезне разом із ним, бо це його запит. Нічий більше», — заявив Зеленський.

А ще раніше Зеленський у своєму виступі на Мюнхенській безпековій конференції 17 лютого заявив, що Путін деградував і в нього є лише дві опції попереду: бути на лаві підсудних у Гаазі чи бути вбитим одним зі своїх поплічників.

«Можна мати різне ставлення до міжнародних інституцій, але ордер Міжнародного кримінального суду на арешт Путіна за викрадення та примусову депортацію дітей з України чітко демонструє, де повинна завершитися кар’єра Путіна. Він має лише дві опції попереду: бути на лаві підсудних у Гаазі або бути убитим одним із його поплічників», — зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що роки самоізоляції Путіна та його безкарності призвели до його повної деградації.

«Він зараз відкрито виправдовує Гітлера, кажучи, що той не винен за Другу світову війну. Він зробив геноцид людей звичайною частиною своєї політики», — зазначив глава держави.

Він додав, що Путін вбиває усіх, кого хоче: чи це лідер опозиції, чи будь-хто, хто здається йому ціллю.

Саме тому, за словами Зеленського, після вбивства російського опозиційного політика Олексія Навального було б абсурдно сприймати Путіна як легітимного голову російської держави.

«Він — головоріз, який утримує владу через корупцію і насильство. Прибуття на його так звану інавгурацію, потискання його руки, сприйняття його як рівного було б презирством до природи політичної влади», — заявив президент України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На отвесной скале открыли магазин для альпинистов: фото, видео

12.09.2017 - 12:14
Бывалые скалолазы заранее просчитывают не только маршрут восхождения, но и превратности природы, которые могут это восхождение осложнить. И в соответствии с этим подбирают снаряжение. Однако все предугадать невозможно. Застанет проливной ...

Стадо бегемотов расправилось с большим крокодилом: видео

26.10.2017
Гиппопотамы считаются одними из опаснейших ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...