Прудиус прокоментував свій новий статус у Вінницькому ендокринологічному центрі

На підставі закінчення контракту керівника Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центра 71-річний Пилип Прудиус погодився очолювати заклад у статусі виконуючого обов’язки. Про це в інтерв’ю він повідомив NaПарижі.

Нагадаємо, останні події свідчать про те, що на Вінниччині розпочався «політичний сезон». Мова не про вибори, а про активність… У п’ятницю, 22 вересня, через закінчення терміну контрактів залишились без посад керівники трьох комунальних медзакладів. Очільник облради Вячеслав Соколовий опинився «під катком» критики політичних опонентів. Сьогодні, 25 вересня підписано новий трирічний контракт з керівницею реабілітаційного центру Світланою Голодюк. Щодо інших керівників рішення не ухвалено.

«Всі знали терміни, ніхто нічого додатково не казав. Нас викликали – запропонували інший статус. Мене призначили тимчасово виконуючим обов’язки. Я погодився», — пояснив Прудиус.

Він зазначив, що проведення конкурсу на заміщення посади можливо протягом 12 місяців після закінчення воєнного стану.

«Про юридичний бік ніхто не каже. Жодних порушень. Але є моральний…», — додав Пилип Григорович.  

Додамо, Пилип Прудиус очолює заклад з 1984 року. Він є академіком Української технологічної академії, членом бюро Української діабетичної федерації, президії Асоціації ендокринологів України, Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету.   


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Грандиозное побоище между фанатами Англии и России – количество пострадавших растет (видео)

12.06.2016 - 01:03
В Марселе перед поединком Англии и России произошли масштабные столкновения болельщиков. В результате пострадал минимум 31 фанат, большинство из которых англичане. Один из них в очень тяжелом состоянии. Один человек ...

В Киеве произошла массовая драка футбольных ультрас: видео

12.08.2017
Вечером 11 августа после футбольного ...

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом ...