Провокатора подій під одеським Будинком профспілок ліквідували на фронті

Одного з провокаторів подій під одеським Будинком профспілок Владислава Войцеховського, що воював на боці Росії, ліквідували на фронті.

Про це заявив на своїй Facebook-сторінці блогер, полковник Збройних сил України Анатолій Штефан.

«Один із провокаторів подій біля Будинку Профспілок, одесит Войцеховський Владислав (Одіссей) після обміну 2014 року довго бігав на Донбасі у складі 4 ОМСБр, але 12.11.2023 р. успішно демобілізований», — написав військовий.

Свій допис він доповнив скрінами повідомлень російських окупантів про загибель Войцеховського.

Нагадаємо, у Донецьку в дорожньо-транспортній пригоді 28 жовтня вбито 47-річного зрадника України і підполковника-артилериста російських загарбників Констянтина Васильовича Ланчака (Хорват). Він прожива в Торезі Донецької області. В 2014-му створив артилерійський дивізіон, яким керував в гарячих боях за Іловайськ і Дебальцево, а потім під Донецьком і Горлівкою. В 2022-му Хорват був поранений в боях під Маріуполем, відновлювався пів року.

А 8 листопада в окупованому з 2014 року Луганську знищено ватажка терористів квазіутворення ЛНР, колишнього голову «СЦКК ЛНР» (вигадана терористами організація, бо у справжнє СЦКК входили лише представники України, РФ і ОБСЄ), а до останнього часу «депутата» «верховної ради» ЛНР Михайла Філіпоненко. Рашисти, зокрема його син Іван Філіпоненко, вказували, що він отримав несумісні з життям поранення внаслідок підриву автомобіля. Також вони згадують, що 21 лютого 2022 року біля офісу «СЦКК ЛНР» в Луганську Філіпоненко дивом уцілів теж після підриву машини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ляшко объявил о женитьбе: видео

09.04.2018 - 01:49
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко решил совместить приятное с полезным и жениться. Приятное предложение он сделал своей гражданской жене Росите. Полезное себе — женатый кандидат в президенты имеет больше шансов ...

Лучшие футболисты, голы и тренера 2016 года: видео

03.12.2016
ФИФА близка к подведению итогов ...