Промоутер Усика назвав справжню причину зриву бою з Ф’юрі

Промоутер чемпіона світу за версіями WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика Красюк розповів, яка вимога британця Тайсона Ф’юрі стала останньою краплею, після якої було прийнято рішення припинити переговори щодо організації бою.

Так ось, команада циганського короля, як називає себе Ф’юрі, зажадала отримати за проведення реваншу 70% гонорару. В будь-якому випадку, навіть при програшу в першому бою! І це при тому, що Усик погодився на 30% за перший бій.

У Ф’юрі відмовилися від справедливого розподілу гонорару за реванш 50 на 50. Це неповага до володаря трьох чемпіонських поясів. А тому подальші перемовини вже не мали сенсу, сказав Красюк в інтерв’ю YouTube-каналу Fighting On The Inside Podcast.

Нагадаємо, дружина Усика Катерина висміяла Ф’юрі за його жадібність, виклавши в Інстаграм колаж, де той представлений в образі товстої циганки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Индонезии на берег вынесло тушу гигантского существа, похожего на кальмара из «Пиратов карибского моря»: фото, видео

12.05.2017 - 14:36
Природа продолжает преподносить человечеству сюрпризы. Очередной такой показал, что мы еще многого не знаем о тайнах океанских глубин и те же древние легенды о всевозможного рода морских чудовищах могут быть ...

Возле Горловки взят в плен террорист: видео

24.04.2018
Сегодня после обеда СБУ на ...