Прокуратура повернула у власність територіальної громади земельну ділянку

Завдяки вжитим Вінницькою місцевою прокуратурою заходам реально виконано рішення Господарського суду Вінницької області за позовом керівника Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області в інтересах держави в особі Вінницької районної державної адміністрації про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки.

Підставою для звернення прокуратури до суду стали систематичні порушення з боку орендаря умов договору оренди, чим допущено значну заборгованість по сплаті за землю.

Згідно рішення суду договір оренди розірвано та повернуто територіальній громаді Агрономічної сільської ради земельну ділянку площею 0.1501 га. Йдеться про земельну ділянку призначену для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовна ринкова вартість якої складає 600 тис. грн.


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Сирии ранили троих российских журналистов: появились подробности и видео

11.04.2018 - 21:28
Автобус с журналистами российских пропагандистских телеканалов сегодня в 18:2о был обстрелян неизвестными в районе восточной Гуты в Сирии. Как заявило Минобороны РФ, в результате атаки из стрелкового оружия три представителя ...

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней ...

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015
Улюблений мультфільм “Жив-був пес” тепер ...