Прокуратура домоглася взяття під захист будівлі гімназії в Немирові

Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду задоволено позов Немирівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Вінницької обласної військової адміністрації до Немирівської міської ради про зобов’язання укласти охоронний договір на понад 200-літній об’єкт культурної спадщини на території міста.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, йдеться про чоловічий корпус колишньої Немирівської гімназії 1815 року (нині ліцей № 2), який від 1979 року перебуває під охороною держави як пам’ятка архітектури.

Набуваючи право власності на вказане нерухоме майно у 2018 році, Немирівська міська рада, в порушення Закону України «Про охорону культурної спадщини», не уклала з відповідним органом охоронний договір, уникнувши таким чином зобов’язання щодо належного утримання пам’ятки, її відновлення та збереження.

З огляду на це, прокуратура у судовому порядку зобов’язала орган місцевого самоврядування забезпечити виконання норми закону. Після набуття рішенням законної сили прокуратура контролюватиме його виконання.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Донецком с утра бои. У ДНР потери в технике: видео

09.05.2017 - 10:55
Вчерашние вечерние сообщения местных жителей о боях под Донецком спикер АТО Ярослав Чепурной в утренней сводке объяснил обстрелами украинских позиций (с севера на юг): у Авдеевки из 120 и 82-миллиметровых ...

Такого смешного гола вы еще точно не видели! (видео)

09.10.2015
В истории футбола множество курьезных ...

Ювентус легко разгромил Барселону в 1/4 ЛЧ: видео голов

12.04.2017
После невероятного камбэка «Барселоны» в ...