Прокуратура домоглася взяття під захист будівлі гімназії в Немирові

Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду задоволено позов Немирівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Вінницької обласної військової адміністрації до Немирівської міської ради про зобов’язання укласти охоронний договір на понад 200-літній об’єкт культурної спадщини на території міста.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, йдеться про чоловічий корпус колишньої Немирівської гімназії 1815 року (нині ліцей № 2), який від 1979 року перебуває під охороною держави як пам’ятка архітектури.

Набуваючи право власності на вказане нерухоме майно у 2018 році, Немирівська міська рада, в порушення Закону України «Про охорону культурної спадщини», не уклала з відповідним органом охоронний договір, уникнувши таким чином зобов’язання щодо належного утримання пам’ятки, її відновлення та збереження.

З огляду на це, прокуратура у судовому порядку зобов’язала орган місцевого самоврядування забезпечити виконання норми закону. Після набуття рішенням законної сили прокуратура контролюватиме його виконання.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019 - 22:02
Сегодня вечером активисты нескольких организаций приехали к спецкомплексу «Фортеця», где проживает министр внутренних дел Арсен Аваков. Сделав на заборе огромную надпись «Кто заказал Катю Гандзюк?», они обстреляли территорию усадьбы министра ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017
На просторах интернета появился очередной ...