Приходько розповіла про конфлікт із Потапом

Українська співачка Анастасія Приходько прокоментувала свій давній конфлікт із репером та продюсером Олексієм Потапенком. Про це вона розповіла в програмі Слава+.

За словами артистки, Потап робив усе можливе, щоб її не брали в проекти на телеканалі 1+1.

«Потап на плюсах казав про мене: «Давайте тільки без цієї атошниці». І ще багато чого про мене казав. І дуже він наполягав, щоби мене не було в проєктах на 1+1. У нього велика ненависть до мене. Хоча я з ним не спілкувалася. Одного разу перетнулися у Палаці Україна і теж посварилися. І ще перетнулися якось у Криму. Це 2011 рік був, точно не пам’ятаю. У нього непристойне ставлення до мене як до дівчини взагалі», — розповіла вона.

При цьому Анастасія Приходько зазначила, що до початку повномасштабної війни публічно про Потапа не висловлювалася, проте після 24 лютого 2022 року, не могла стриматися від критики через деякі скандальні дії репера.

«Я його не чіпала. Але коли він почав робити факап за факапом, пішов у рознос. І його пісня Волонтер — це просто дно. Людина взагалі не розуміє, що відбувається. У мене поваги до такої людини немає», — розповіла виконавиця.

Нагадаємо, 20 квітня Олексій Потапенко (Потап) вперше прокоментував скандал, що розгорівся навколо його композиції Волонтер. Про це повідомляв bigmir.net.

Артист розповів, що надихнувся на створення пісні, коли відвідав батальйон Добробат в Ірпені.

«Ми з волонтерами цього батальйону разом стояли у дворі розбомбленого будинку, я тиснув їм руки, співав для них, дивлячись у їхні очі. Я зрозумів, що є дуже багато пісень про мужність та єднання українців, але присвяченої саме волонтерам, – здається, ні. І я зрозумів, що хочу написати саме її», – сказав він.

Проте користувачі мережі критикували артиста через примітивність тексту і висловили думку, що трек знецінює діяльність волонтерів.

Також Потап відзначив, що стиль його спілкування та написання пісень завжди був досить різким і резонансним. Втім, він завжди готовий вибачитись, якщо когось образить – і композиція не виняток.

«І справді – у цій пісні я не мав мети образити когось, тож, будь ласка, не тримайте на мене зла. Якщо є люди, чиї почуття я зачепив, – я цього не хотів. Пісня може подобатися, може – ні. Це вибір людини, і я завжди його поважаю. Але зараз головне – точно не коментарі чи лайка під моїми треками, а те, що ми робимо для країни», – підсумував музикант.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео момента крушения российского бомбардировщика Ту-22М3

27.01.2019 - 00:37
Появилось видео момента крушения сверхзвукового ракетоносца-бомбардировщика Ту-22М3 в России. На снятых очевидцем кадрах видно, как самолет на большой скорости касается заснеженной полосы «брюхом», подскакивает и уже носом входит в землю, ...