Пригожин пропонував Україні здати позиції російських військ, − WP

За відхід Сил оборони з Бахмута ватажок російської приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин декілька разів пропонував Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України здати місця розташування російських окупантів.

Про це повідомило американське видання «The Washington Post», стверджуючи, що Пригожин передавав цю пропозицію своїм знайомим в ГУР МОУ, з якими він підтримував секретний зв’язок під час війни.

Начебто два українські чиновники підтвердили, що Пригожин кілька разів розмовляв із представниками ГУР МОУ, але Київ відхилив оборудку, тому що не довіряє ворогу.

А от президент України Володимир Зеленський заперечив контакти з Пригожиним і заявив, що публікація такої інформації, яка незрозуміло звідки взялася, йде на користь Росії.

«The Washington Post» також стверджує, що Пригожин зустрічався з офіцерами ГУР МОУ в Африці. На що сам Пригожин з сарказмом відповів, що він і досі там перебуває з керівником ГУР МОУ Кирилом Будановим.

Насправді в контактах між керівництвом воюючих сторін немає чогось екстраординарного. Наприклад, обмін полоненими ж якось відбувається. Але зміст озвученої пропозиції Пригожина виглядає зовсім несерйозно – абсолютно нерівноправний і несправедливий ґешефт.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У Вінниці під час конфлікту між Дорожнім контролем і патрульними на машину поліції вчепили наліпку «ДНР»

22.08.2016 - 19:54
Нові подробиці баталій між активістами Дорожного контролю і патрульними. Нагадаємо, що на старому місті поліція зупинила активіста організації за підроблені номери на автівці. Дорожній контролівець Денис Клімов наступного дня заявив, ...

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...