Пригожин хоче відправляти на війну з Україною осуджених жінок

Депутат Вагнер звернувся до власника ПВК Вагнера. Це не анекдот, а реалії сьогоднішньої Росії. А на виході цієї історії має стати черговий зашквар і падіння моральності Росії. На війну в Україну збираються заганяти (звісно, на «добровільних» засадах!) жінок, які відбувають покарання.

Так ось, є такий депутат Свердловської області РФ В’ячеслав Вегнер. Дивний збіг, чи його спеціально відшукали для цієї ролі, не важливо. Цей Вагнер звернувся до власника ПВК Вагнера Євгена Пригожина і повідомив, що на нього вийшли жінки з ВК-6 міста Нижнього Тагіла Свердловської області. І начебто цей колектив відбуваючих покарання висловив бажання відправитися на фронт до України.

Про це повідомляє Telegram-канал «Пресслужба Пригожина», який працює саме на нього. У відповіді Пригожина йдеться про те, що зечки начебто хочуть бути медсестрами, лікарями і зв’язківцями. І він не просто це підтримує, але й бачить засуджених жінок ще й в якості диверсанток і снайперів.

Більше того, говорить, що вирішить це питання, недивлячись на опір, який цьому існує.

Нагадаємо, разом з російсько-фашистською армією проти України воюють найманці ПВК і засудженні, яких незаконо забирають із колоній і в’язниць.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как большой корабль на полном ходу припарковался к берегу, подвинув два других судна (видео)

30.08.2015 - 18:20
А вы видели как «паркуют» большие корабли? Обычно их подтягивают буксиры и аккуратненько припирают к швартовочной стенке. А что будет если судно «хочет» встать на место самостоятельно и на полном ...

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019
Сегодня вечером активисты нескольких организаций ...