Президент Чехії попередив про наслідки зволікань з допомогою Україні

Захід має надати Україні все необхідне для відновлення її суверенітету і повернення контролю над своїми кордонами, інакше програє Росії. Про це президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю «Corriere della Sera».

Він згадав невиконання країнами ЄС обіцянок щодо постачання артилерійських боєприпасів, запізніле навчання наших пілотів на «F-16», відсутність у ЗСУ німецьких високоточних ракет Taurus. Нагадаємо, Берлін ще не вирішив, чи постачати ці ракети.

При цьому Росія різко нарощує військове виробництво, має великий запас гарматного «м’яса», обходить санкції і знаходить поставки у своїх союзників. Поразка ж України була б катастрофою не лише для українців, але й для всього вільного світу, адже б довела слабкість демократій і силу диктатур.

Також Петр Павел вважає, що наступний рік буде ще складнішим для України, ніж попередній через розчарування і втому українців: «Це створює ситуацію, яка не дуже сприятлива для продовження контрнаступальних операцій».

У свою чергу, боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять снайпер» вказав на ще одну проблему Сил оборони – підготовка особового складу.

На його думку, новобранців вистаачає, але після навчальних центрів Десна і Старичі військовослужбовці навчені тільки «дрова колоти і палити буржуйки». Гарних бійців в Україні зараз готують тільки самі кращі підрозділи ЗСУ.

Станіслав Бунятов надає пропозиції по тому, як покращити підготовку, і попереджає, що якщо цього не станеться, ми програємо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016 - 11:53
Вопиющий случай жестокого обращения с животными произошел в российской Якутии. Видео, отснятое участниками этой драмы, появилось в сети и уже вызвало шквал негодования. Рабочие-вахтовики на «Уралах» преследовали по заснеженной молодой ...

В Турции произошел теракт, — 11 человек погибли (видео)

17.02.2016
Как сообщает турецкий телеканал NTV, ...