Президент Чехії оцінив ситуацію на війні в Україні

Президент Чехії, а в минулому генерал НАТО Петр Павел декілька місяців тому заявляв про те, що якщо Україна не відвоює окуповані території влітку 2023-го, далі це буде вкрай важко зробити.

Цього ж разу Павел на конференції «Дипломатія і безпека», за даними чеських засобів масової інформації (зокрема «Novinky»), заявив, що поточна ситуація на фронті не свідчить про те, що Україна може отримати військову перевагу.

Мало того, він вважає, що час грає на користь Росії, оскільки вона має сильнішу, ніж Україна, мобілізаційну базу для поповнення живої сили.

При цьому не зрозуміло, чому на думку генерала перемовини між Києвом і Москвою розпочнуться наступного року. Так само не зрозуміло, чим може закінчитися війна.

Втішає хоча б те, що на думку Петра Павела у Заходу немає іншого вибору, ніж продовжувати підтримку України.

Очевидно, що головна проблема в тому, що Захід дуже затягнув з наданням зброї, а також з її недостатньою кількістю. А наразі ми ще вимушенні переживати, чи зможе Байден вирішити проблему блокування фінансування допомоги нашій країні з боку Конгресу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице пожар в пойме Южного Буга уничтожил гнезда птиц: видео

05.04.2017 - 20:14
Если в прежние месяцы спасатели практически ежедневно выезжали на тушение возгораний в жилых домах, то теперь ликвидируют пожары сухостоя. Причем, ежедневно более чем в 10 местах области. Утром 5 апреля ...

Украина разгромила Албанию 4:1. Видеообзор

04.06.2018
Сборная Украины, не пробившаяся на ...