Президент Бразилії розповів, чому був злий на Пеле

Президент Бразилії розповів про свої суперечливі почуття до короля футболу Пеле, який, нагадаємо, вчора помер.

За словами Луїса Інасіо Лула да Сілва, він ненавидів гравця у чемпіонаті, тому що той забивав занадто багато голів його улюбленому клубу. При цьому захоплювався його дивовижною грою  у збірній.

«У мене був привілей, якого не мали молоді бразильці: я бачив, як Пеле грає наживо в Пакаембу та Морумбі. Коли він отримував м’яч, завжди робив щось особливе, що часто закінчувалося голом.

Зізнаюся, я був злий на Пеле, бо він завжди перемагав мій Корінтіанс. Але перш за все я захоплювався ним. І незабаром гнів поступався місцем пристрасті від того, як він грає у футболці національної збірної Бразилії з десятим номером.

Пеле залишив нас сьогодні. Він вирушив на небеса, щоб грати зі своїм великим партнером із Сантоса Коутіньйо. Тепер він перебуває в компанії стількох вічних зірок: Діді, Гаррінча, Нілтон Сантос, Сократес, Марадона…

Пеле залишив упевненість: ніколи не було такої десятки, як він. Дякую, Пеле», — написав Лула у twitter.

Нагадаємо, 2 червня цього року за кілька хвилин до того, як збірна України зіграла у відбірковому матчі чемпіонату світу Пеле написав звернення до президента РФ Путіна у Інстаграмі: «Я хочу використати сьогоднішню гру як можливість звернутися з проханням: зупиніть це вторгнення. Не існує аргументів, які могли б виправдати насильство. Цей конфлікт є злим, невиправданим і не приносить нічого, крім болю, страху, жаху і мук».

Пеле і Путін зустрічалися останній раз 2017 року в Москві під час Кубка конфедерацій — змагання, яке проводиться перед чемпіонатом світу з футболу. Російський очільник назвав Пеле одним зі своїх улюблених гравців.

«Коли ми зустрічалися в минулому та обмінювалися усмішками, які супроводжувалися довгим рукостисканням, я ніколи не думав, що одного разу ми будемо так розділені, як сьогодні», — написав в червні Пеле.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как приучить кота к унитазу

10.09.2016 - 21:10
Вы мечтаете, чтобы ваш питомец начал ходить на унитаз? Как сделать эту мечту реальностью! Сегодня вы узнаете, что необходимо сделать, чтобы всего за три недели ваш питомец пересел с лотка ...

Ярмоленко забивает и «Боруссия» громит «Магдебург»: видео гола

25.10.2017
После проведенного на скамейке запасных ...