Президент Болгарії виступив проти військової допомоги Україні

Але іншої думки більшість парламенту і Уряд країни

Депутати болгарського парламенту нібито розпалюють війну, оскільки вони затвердили пакет військової допомоги Україні. Про це заявив президент Болгарії Румен Радев, повідомляє місцевий військовий телевізійний канал. Вочевидь, Радев підтримує лідера фашистської Росії Путіна, який розв’язав кровопролитну геноцидну війну в Україні.

Глава болгарської держави заявив, що не зможе ветувати рішення про військові постачання в Україну у зв’язку з тим, що воно прийняте конституційною більшістю.

«На жаль, розпалювачі війни в парламенті переважною більшістю голосів ухвалили рішення про військову допомогу Україні. Таким чином, вони зобов’язали тимчасовий уряд укласти договір з Україною на таку допомогу», — заявив друзяка Путіна Радев.

За його словами, до пакету військової допомоги Україні не включено літаки, зенітно-ракетні комплекси і танки, оскільки їх передача нібито може «завдати шкоди нашим бойовим можливостям».

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч із міністром оборони Болгарії Димитаром Стояновим, під час якої обговорили питання двостороннього співробітництва в оборонній сфері та надання необхідної допомоги Києву від Софії. Про це повідомляв сайт Міноборони у вівторок, 20 грудня.

«Болгарія була серед держав, які прийняли українських громадян та дітей, змушених тікати від розпочатої агресором війни. Також Республіка Болгарія допомагала нашим захисникам шоломами, бронежилетами, медичними наборами для поранених воїнів тощо. Ми обговорили деталі подальшої допомоги, яка посилить наше військо. Продовжуємо підтримувати військово-політичний діалог між нашими дружніми країнами», – сказав Резніков.

Своєю чергою, Стоянов повідомив, що парламент Болгарії підтримав ідею надання Україні військової допомоги, яка може здійснюватися двома шляхами. Перший – полягає у наданні військового майна. Другий – через внесок у місію Євросоюзу за допомогою України для зміцнення ЗСУ.

Він висловив свою підтримку українським військовослужбовцям, які обстоюють незалежність нашої країни на фронтах війни.

«Наші переговори спрямовані на майбутню підтримку України. Болгарія разом з іншими країнами-партнерами буде поруч із вашим народом. Україна заслуговує на те, щоб бути вільною та незалежною», – сказав Стоянов.

Також співрозмовники порушили важливі питання системи обліку та прозорості військової допомоги.

Стоянов на чолі делегації також відвідав місто Ірпінь, де побачив, на які звірства здатні російські окупанти. Крім того, він оглянув виставку знищеної російської техніки на Михайлівській площі у Києві, а також поклав квіти до стіни пам’яті загиблих за свободу та незалежність України воїнів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео падения и взрыва метеорита под Архангельском

09.01.2017 - 00:58
В России в Онежском районе Архангельской области водителю на трассе из Северодвинска в Онегу посчастливилось увидеть достаточно редкое явление — яркую вспышку в небе, которую с большой долей вероятности можно считать ...

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016
Вопиющий случай жестокого обращения с ...

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016
На Олимпиаде, как и в ...