Прессекретарка Трампа заявила про свою вагітність

Керолайн Левітт через свій Instagram оголосила про другу вагітність. Вона увійде в історію США як перша прессекретарка Білого дому, яка виконуватиме службові обов’язки, перебуваючи у стані вагітності. Про це інформує FoxNews.

Левітт повідомила, що разом із чоловіком-забудовником Ніколасом Річчіо вони чекають на доньку, яка має народитися у травні 2026-го. Подружжя вже виховує сина, народженого 2024 року.

У соцмережі прессекретарка написала про найкращий різдвяний подарунок – дівчинку, яка з’явиться навесні. Родина з нетерпінням очікує на поповнення (чому цк саме різдвяний подарунок — незрозуміло, адже вагітність триває вже 4 місяці,- ред.).

Левітт також висловила вдячність президенту Дональду Трампу та керівниці апарату Білого дому Сьюзі Вайлз за створення «просімейної атмосфери» в адміністрації.

Нагадаємо, у січні минулого року Керолайн Левітт стала наймолодшою прессекретаркою Білого дому за всю історію – у 27 років. Раніше вона працювала речницею передвиборчого штабу Трампа 2024 року, значну частину кампанії провівши вагітною.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Няньки для цыплят, — кошка и собака

27.02.2016 - 13:55
Предлагаем посмотреть видео о том, как собака с кошкой ухаживали за цыплятами. ...

Jaguar F-Pace делает рекордную «мертвую петлю»

18.09.2015
Новый люксовый кроссовер Jaguar F-Pace ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...

Иран сбил израильский самолет и БПЛА: появилось видео

10.02.2018
Нарушение госграницы Израиля иранскими беспилотниками, ...