Прем’єр Естонії розповіла про розмову з Орбаном і Фіцо щодо України

Друзів Путіна у Євросоюзі сьогодні піддали жорсткій критиці. На саміті Європейського Союзу прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та його словацького колегу Роберта Фіцо «штурмували» питаннями щодо ризиків відмови від допомоги Україні. Про це розповіла голова уряду Естонії Кая Каллас, передає Corriere della Sera.

За її словами, на саміті Орбана й Фіцо питали про те, яким вони бачать майбутнє у разі відмови від допомоги Україні, втім вони не змогли дати відповідь.

«Словаччина та Угорщина висловили свою думку про фінансування допомоги Україні і, звісно, їм поставили запитання: якщо не допомогти Україні, яка альтернатива? Чи може Росія перемогти? То що ж станеться далі? Чому ви думаєте, що будете в безпеці тоді, коли ми віддамо Україну, якщо ми не підтримаємо її просто зараз? Тож це питання, на які вони так і не відповіли», — відзначила Каллас.

Тут можна припустити, що Орбан і Фіцо добре знають, чого прагнуть — перемоги Росії і навіть руйнування нею ЄС, розраховуючи бути фаворитами головного фашиста сучасності. Але ж вони не можуть цього прямо сказати, ось і промовчали.

Прем’єр Люксембургу Ксав’є Беттель жорстко розкритикував главу угорського уряду Віктора Орбана за його взаємодію з російським президентом Владіміром Путіним. «Те, що він (Віктор Орбан. – Ред.) зробив з Путіним, – це середній палець для всіх солдатів, які щодня помирають в Україні та страждають від російського нападу», – сказав глава уряду Люксембургу і додав, що треба знайти рішення, щоб припинити бути заручниками у Орбана в таких важливих питаннях, як допомога Україні.

Нагадаємо, лідери Угорщина і Словаччина на саміті ЄС виступили проти виділення допомоги Україні у розмірі 50 млрд євро.

Прем’єр Словаччини виступив проти допомоги Україні: «Нехай краще 10 років (Україна та Росія — ред.) ведуть переговори про мир, ніж 10 років вбивають одне одного без жодного результату», — заявив він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новый клип Бритни Спирс покоряет интернет: видео

21.11.2016 - 14:51
За три дня на Ютубе новый клип Бритни Спирс просмотрели уже более 13.7 миллиона раз. Клип снят на песню Slumber Party («Сонная вечеринка»). Честно говоря, вещь на любителя. Красивая Спирс, симпатичная артистка ...

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018
Появилось видео гибели российского пилота ...