Представники Іспанії на Євробаченні-2024 потрапили в скандал

Представники Іспанії на пісенному конкурсі «Євробачення-2024» потрапили в гучний скандал через провокаційну пісню. Про це повідомляє BBC.

Гурт Nebulossa з піснею Zorra та дуже провокативним номером викликав обурення серед представників феміністичного руху в Мадриді, адже, за їхніми словами, трек «ображає жінок у сексистський спосіб».

Справа в тому, що слово Zorra перекладається з іспанської як «лисиця», але частіше в сленгу воно використовується в значенні «шль**дра» або «с**ка».

За словами самих авторів, ідея їхньої пісні полягає в тому, аби навпаки висміяти мізогінію та висвітлити проблему подвійних стандартів стосовно жінок.

У свою чергу, на захист пісні виступив прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес. Свою думку він висловив у програмі Al Rojo Vivo на телеканалі La Sexta: «Мені здається, що фемінізм не тільки справедливий, він може бути веселим, і такого роду провокації повинні йти від культури».

У свою чергу EBU, яка є організатором Євробачення, підтвердила, що пісня не суперечить її забороні на тексти, які можуть заплямувати конкурс.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018 - 18:34
В американском штате Техас мужчина пострадал от змеи, которую перед тем убил. На первый взгляд ситуация кажется казуистической. Он лопатой отрубил рептилии голову, решил ее поднять, и в этот момент ...

Рекордный парад купальников в ЮАР (фото) (видео)

14.01.2014
На улицах столицы ЮАР прошел ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...