Представлено промо бою Ф’юрі з Нганну

Організатори бою Ф’юрі — Нганну представили епічний промо ролик до поєдинку. На ньому чемпіон світу у надважкій вазі та ексчемпіон UFC готуються до зустрічі у ринзі.

При цьому, тренуючись, боксери заважають один-одному у повсякденному житті.

Нагадаємо, 28 жовтня в Саудівській Аравії Тайсон Ф’юрі проведе 10-раундовий бій з ексчемпіоном UFC Франсісом Нганну.

Жодному слову Тайсона Ф’юрі вірити не можна. Так вважає батько володаря пояса WBC у надважкій вазі Джон.

Він назвав дурнями тих, хто хоч раз сприймав серйозно те що говорив його син. На думку Ф’юрі-старшого у Тайсона занадто мінливий характер аби робити це.

«Той, хто вірить хоч одному слову Тайсона, дурніший за мене. Його думка змінюється залежно від погоди. О 10-й ранку йому нецікаво, а об 11-й ранку – цікаво, то як же можна сприймати його всерйоз? Тайсон – боєць у рингу, і якщо це фінансово вигідний бій, він готовий на все», – сказав нещодавно Джон Ф’юрі в інтерв’ю Seconds Out Live.

Циганський барон, як сам себе називає Ф’юрі, хронічно ображає всіх своїх можливих суперників. А після останнього бою Усика зняв фото, де він стоїть у величезних труселях, натякаючи на симуляцію українцем, коли йому вдарили нижче пояса.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017 - 15:49
На социальном новостном портале Reddit моментально стал популярным видеоролик с Адольфом Гитлером. В нем используются кадры, датированные 1936 годом. Вождя нацистской Германии показали раскачивающимся, предположительно после приема метамфетамина. Сюжет «Гитлер ...