Пожежа і детонація на складі ракет і снарядів в РФ посилюється

Відповідальність за знищення великого складу боєприпасів російських окупантів біля села Сергіївка Підгоренського району Воронезької області РФ фактично взяла на себе Служба безпеки України. Про це повідомили деякі видання (зокрема, «Українська правда») з посиланням на анонімних співрозмовників в СБУ.

При цьому на офіційних медіаресурсах СБУ про це нічого не сказано. Однак, це вже звична практика інформування від наших силових структур про свої операції на території країни-агресора.

На дев’яти тисячах квадратних метрів (майданчик приблизно 100 на 90 м) загарбники зберігали ракети класу «земля-земля», «земля-повітря», снаряди для танків і артилерії, ящики з набоями до вогнепальної зброї.

Фактично це був один з перевалочних «хабів» для постачання окупаційних військ в Україні за 130-140 км від найближчої зони бойових дій. І СБУ обіцяє продовження: «Найближчим часом утримається висока ймовірність раптових детонацій на об’єктах російського ВПК, який працює на війну проти України».

Тим часом місцеві жителі вже в обід знімали нові відео з фейєрверками і масивною пожежею на місці складу біля Сергіївки. А російські ЗМІ їх коментують: «Пожежа і вибухи на складі у Воронезькій області набувають загрозливих масштабів. Триває евакуація населення».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы обстреляли жилые кварталы из Града: видео

15.11.2017 - 21:11
Военное телевидение Украины показало видео о вчерашнем обстреле из РСЗО «Град», который оккупационные войска осуществили по населенному пункту Зайцево. Люди в шоке, говорят, что давно такого кошмара не было. Напомним, ...

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» ...

«Русские» сняли на видео ликвидацию главаря «Пятнашки»

18.05.2018
СМИ РФ заявляют, что звукооператор ...

В Британии спасают облысевшего ежика: видео, фото

23.10.2016
  Британские ветеринары придумали курс ...