Повітряні сили: Місцева влада може купувати засоби РЕБ

Місцеві громади можуть закуповувати у вітчизняних підприємств засоби радіоелектронної боротьби і захищати ними свої об’єкти від повітряних ракетних і дронових атак російських окупантів.

Про це сьогодні під час національного телемарафону заявив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат, вказавши, що «зараз чимало цивільних підприємств долучені до виготовлення систем РЕБ».

При цьому зброю і зенітно-ракетні комплекси поки що громадам і цивільним не продають, тільки РЕБ: «Сьогодні керівники певних компаній вже думають про свій особистий захист, щоб захистити свої об’єкти. Це вже робиться… За цим майбутнє. Не потрібно витрачати дорогі ракети, якщо можна таким чином зупинити ворога».

Інформація виглядає досить дивно і не зрозуміло. Вірогідно, якісь силові структури мають погоджувати і стандартизувати діяльність громадських РЕБ, адже вони можуть нанести і шкоду – наприклад, заважати роботі нашої ж протиповітряної оборони.

Може, це така завуальована, але в цілому слушна пропозиція місцевим радам все-таки витрачати свої бюджети на оборону? Хоча після того, як у них забрали військовий ПДФО, бюджети у місцевих громад стали ніякими…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Разработаны самовосстанавливающиеся шины (видео)

10.10.2015 - 13:11
Прокол, разрез или разрыв шины, как правило, означает одно — вы должны купить новую. Но когда-нибудь, это может кардинально измениться. Благодаря исследованиям, которые в настоящее время проводятся в Европе, поврежденные шины ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...

Ведущий BBC потрогал женщину за грудь в эфире: видео

17.05.2017
Курьезная история произошла с журналистом BBC ...

Савченко прокомментировала резонансное видео

29.03.2018
Агитационный 16-секундный видеоролик, на котором ...