Повірка приладів обліку гарячої та холодної води без демонтажу – зручна  послуга від КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» пропонує  скористатися  зручною  послугою  – «ПОВІРКА ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ ГАРЯЧОГО/ХОЛОДНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ НА МІСЦІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ».

!!УВАГА!! Ви можете оплатити за послугу банківською карткою, під час здійснення повірки, не виходячи з дому. Для зручності споживачів,  у фахівця з повірки завжди з собою POS-термінал!  Вартість послуги складає 250 грн.

Для того, щоб скористатися  цією послугою, необхідно викликати фахівця з повірки будь-яким зручним нижченаведеним способом:

– звернутись до служби збуту підприємства за телефонами  (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44;

– залишити онлайн-заявку на виклик фахівця на сайті за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html . Формуючи заявку не забудьте вказати,  яким способом будете оплачувати послугу – оплата через термінал на місці, або оплата по рахунку в касі банку, до приходу фахівця. Онлайн-заявка опрацьовується протягом двох робочих днів (робочі дні у міжопалювальний період: пн-чт 8:00-17:00). Після опрацювання, Ви отримаєте повідомлення на Вашу особисту електронну пошту, де буде вказано час та день приходу фахівця з повірки.

 – скористатися Чат-ботом в Telegram.  Для цього перейдіть за посиланням https://telegram.me/VMTE bot   або наберіть у пошуку в Telegram ВМТЕ.

  • виберіть функцію «виклик фахівця з повірки»,
  • вкажіть повну адресу,
  • зазначте номер телефону,
  • виберіть необхідну дію: «повірка лічильника без демонтажу»,
  • виберіть спосіб оплати (через термінал або по рахунку).

Після оформлення виклику фахівця з повірки  в Чат-бот Telegram Ви отримаєте підтвердження прийняття заявки. А рахунок отримаєте лише у випадку, коли при оформлені заявки оберете послугу «оплата по рахунку», який необхідно оплатити до приходу фахівця.

Повірка приладів обліку гарячої/холодної води без демонтажу – це  економія Вашого часу та суттєве спрощення процедури повірки приладів обліку!

В чому полягають переваги: Вам не потрібно викликати контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» для розпломбування Вашого індивідуального приладу обліку, демонтувати його, щоб особисто занести на повірку до витратомірної лабораторії. Після здійснення повірки приладу обліку гарячої/холодної води, знову викликати контролера для опломбування.

Також звертаємо увагу, що Ви і надалі можете повіряти свої прилади обліку, як і раніше, самостійно приносити до витратомірної лабораторії КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Ця послуга також активна. Вибір залишається за Вами!

Теплопостачальне підприємство робить все, щоб споживачам було зручно та комфортно!


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
РедТрем

adpartner


РедТрэм Обменный

Video >>

Кошка усыновила вьетнамскую свинку (видео)

08.04.2016 - 20:37
Кошка, которую вы можете увидеть на этом видео, проявила гуманизм и усыновила поросенка. Правда, поросенка – слишком громко сказано. Это всего лишь вьетнамская свинка, во взрослом виде раза в два ...