Повідомлено про підозру депутату Вінницької облради

Повідомлено про підозру депутату Вінницької облради, який ухилявся від несення обов’язкової військової служби під час мобілізації. Традиційно для себе правоохоронці прізвище фігуранта не називають.

За процесуального керівництва Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони  повідомлено про підозру депутату Вінницької обласної ради, обраному від наразі забороненої політичної партії «ОПЗЖ».

Йому інкриміновано ухилення від військової служби та шахрайство (ч. 4 ст. 409, ч. 2 ст. 190 КК України)

За даними слідства, з липня по листопад 2022 року, підозрюваний, будучи призваним за мобілізацією, за допомогою пособника – службової особи правоохоронного органу, обов’язки військової служби не виконував, надаючи недостовірну інформацію командуванню військової частини.

Упродовж цього часу він безпідставно отримував грошове забезпечення як військовослужбовець. Таким чином, шляхом шахрайства, він заволодів виплатами на суму понад 200 тис грн.

Досудове розслідування здійснюється ТУ ДБР в м. Києві за оперативного супроводу СБУ.

Схожа історія була в столиці.

Працівники Державного бюро розслідувань завершили розслідування ухилення від військової служби трьома депутатами Київської міськради за допомоги керівника апарату Київської міської військової адміністрації та командира військової частини.

Про це 16 січня інформувала пресслужба ДБР.

За даними слідства, солдати однієї з військових частин, троє з яких мають статус столичних депутатів, а ще один – помічник депутата Київради, впродовж року не з’являлись на військову службу, проте отримували грошове забезпечення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016 - 12:03
Котов без шерсти многие недолюбливают. Хотя их хозяевам они кажутся милыми и смешными. На предлагаемом Вашему вниманию видео эта замечательная зверюшка пытается, причем, небезуспешно, противостоять бутафорному врагу. Посмотрите, возможно, если ...

Появилось видео уничтожения опорного пункта террористов

28.06.2017
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин выложил ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...