Постачання гарнізону на лівобережжі Херсонщини: ЗСУ артилерією розбивають лід на річці

Задля постачання боєприпасів, провізії і решти необхідного нашому гарнізону на лівому окупованому березі Дніпра у Херсонській області Збройним силам України доводиться розбивати лід на річці вогнем з артилерії.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман): «Нові умови — нові правила».

Тим часом пресслужба Сил оборони півдня України розповіла про підтверджені аеророзвідкою втрати російських окупантів на Херсонському напрямку за період з 7:00 чотирнадцятого січня до 7:00 п’ятнадцятого:

«У ворога на лівому березі стало менше на 21 окупанта (взвод), зенітно-ракетний комплекс “Оса”, реактивну систему залпового вогню “Град”, танк, сім гармат, два комплекси відеоспостереження “Муром-М”, систему радіолокаційної боротьби, антену радіотехнічного обладнання, два розвідувальні безпілотні літальні апарати типу “Мерлін”, станцію керування БПЛА, чотири одиниці автобронетехніки, три човни, спостережний пункт та польовий пункт боєпостачання».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015 - 18:34
У нас подавляющее большинство дорог имеют асфальтовое покрытие. Связано это с тем, что когда-то нефть была дешевая и битумные смеси сильно выигрывали в цене по отношению к смесям на основе ...

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016
Ездовыми собаками, сегодня, никого не ...

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018
В Латвии начался объединённый бой ...