Порти РФ на Балтиці зупинили експорт нафти

Удари безпілотників по російських балтійських портах Приморськ та Усть-Луга 22 березня змусили зупинити відвантаження нафти та нафтопродуктів. Влада Ленінградської області фашистської РФ підтвердила атаку — на портових терміналах спалахнули паливні резервуари, пожежу гасять досі, повідомляє Reuters.

Масштаби інфраструктури, що потрапила під удар, вражають: Приморськ щодобово може наливати близько мільйона барелів нафти та 300 тисяч барелів дизпалива, будучи ключовим хабом для експорту сорту Urals та низькосірчистого дизпалива Євро-5. Усть-Луга у 2025 році переправила на експорт понад 32,8 мільйона тонн нафтопродуктів.

Зупинка цих портів збіглася у часі з іранською блокадою Ормузької протоки — і разом вони формують серйозний тиск на світові енергетичні ринки, які й без того перебувають під стресом через близькосхідний конфлікт. Але Україна змушена протистояти навалі путінських військових злочинців і позбавлення ворога коштів — життєво необхідна складова оборони.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Воронеже водитель «Тойоты» протаранил 17 автомобилей: видео

02.11.2016 - 14:12
Как правило, в крутых фильмах-action герой устраивает массовое «побоище» преследующих его машин. В Воронеже местный житель, видимо, тоже решил под камеры устроить  нечто подобное. Водитель Toyota Mark II умудрился протаранить 17 ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...