Порошенка в Оперному театрі зустріли аплодисментами

У київському Національному оперному театрі відбулась прем’єра різдвяних симфоній. Національний симфонічний оркестр зіграв мелодії пісень. Послухати колядки та щедрівки прийшли Петро та Марина Порошенко. Родину 5-го Президента зал зустрів оплесками. Такий теплий прийом Петро Порошенко не коментував. Відповідне відео в мережі Фейсбук виклали інші відвідувачі Національної опери.

“Мої улюблені колядки, з якими ми 4-5 річними хлопцями ходили щедрувати, повідомити, що Христос переміг Ірода. Нам за це давали великі гроші. Це ті щедрівки, які заходять з 3-4 років. Вони запам’ятаються точно назавжди”, – розповів Петро Порошенко.

“Колядку щедрий вечір – добрий вечір наші діти нам дуже співали. Сьогодні ми почули любі нашому серцю колядки, на яких ми виросли. Це мистецтво передається з покоління в покоління”, – розповіла Марина Порошенко.

 


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Новый рекорд просмотров видео в интернете – клип Адель (видео)

20.01.2016 - 12:15
Певица Адель побила мировой рекорд по количеству просмотров видеоклипов за единицу времени, заставив уступить лыжню прежнего рекордсмена Psy. Как стало известно, ее клип на песню Hello опубликованный  на YouTube 22 ...

Вересень облил водой политолога-провокатора: видео

04.08.2017
Провокация против Вересня: чтобы остановить ...

Появилось видео сильного пожара топливных складов под Киевом

05.06.2017
В Броварах Киевской области вспыхнул ...