Порошенка не випустили за кордон

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що його не випустили за кордон за наявності у нього на руках документів про відрядження за підписом спікера Верховної Ради.

За словами Порошенка, в нього були заплановані зустрічі у Польщі і США. Начебто він збирався говорити про зняття блокади кордону польськими перевізниками. А у Америці планувалася зустріч із новим спікером Конгресу Джонсоном, від якого багато в чому належить виділення фінансування для України.

Порошенко назвав те, що відбулося театром абсурду на кордоні, а також «антиукраїнською диверсією».

В свою чергу, речник ДПСУ Андрій Демченко в коментарі виданню «Українська правда» заявив, що в них є підтвердження про скасування командировки Порошенка.

З одного боку, виглядає незрозумілим, чому Порошенку не дають можливості відстоювати інтереси держави за кордоном, вважаючи на те, що в нього є певні зв’язки і авторитет. А з іншого, не зовсім зрозуміло — а чи не нашкодять, наприклад, переговори з Джонсоном? Адже питання дуже складне і діючий президент має бути в курсі предмету переговорів, їх взагалі краще узгодити попунктно…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016 - 15:58
Применив тяжелую артиллерию и танки, террористы с российскими военными попытались захватить позиции занятые украинскими военными. Произошло это, по данным ГУР Украины, на Славянском направлении. Это место еще называют «Светлодарская дуга». ...

Экскаваторщик виртуоз

08.11.2015
Дело мастера боится. И не ...

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021
Спикер командования Объединенных сил Лидия ...