Помер український артист Сергій Сивохо

Сьогодні через хворобу помер відомий діяч Сергій Сивохо. Країна його знала як дотепного гравця КВК, ведучого і навіть політика.

Про смерть артиста повідомила його подруга Світлана Бердецька. За її словами, не стало Сергія о 5:40 ранку.

За даними пресслужби артиста, які повідомили виданню OBOZ.UA, причиною смерті, яка настала в Німеччині, стала хвороба легень, яка була хронічною.

Варто зауважити, що Сергій Анатолійович Сивохо народився 8 лютого 1969 року в Донецьку. Він закінчив Донецький політехнічний інститут за фахом інженер-металург (обробка металів тиском). Трохи пізніше отримав другу освіту за напрямом економіст-юрисконсульт. Закінчив навчальний заклад за фахом Менеджмент організацій.

Став відомим Сивохо завдяки своїй грі за команду Дрім-Тім. У 2000-х роках вів розважальну програму Прихована камера на 1+1. З 2011 по 2013 роки був креативним продюсером програми Велика різниця по-українськи. У 2015-2017 та 2019 роках був членом журі проєкту Ліга сміху.

З 21 жовтня 2019 по березень 2020 року був радником Секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

На посаді в РНБО Сивоху спіткали серйозні непорозуміння з патріотично налаштованими українцями, які не сприймали його ініціативи проросійського характеру… В кінці кінців його звільнили.

Нардеп Єгор Черньов із президентської фракції “Слуга народу” 16 березня 2020 року ініціював звернення до секретаря РНБО із закликом звільнити його позаштатного радника Сергія Сивохо. Причина – прожекти Сивохо щодо Донбасу, які, на думку депутата, дискредитують президента та шкодять національним інтересам України. Тоді сказане Сергієм Сивохом зачепило багатьох. Нагадаємо, він назвав війну на Донбасі «внутрішнім конфліктом». Це трактування всьому світу нав’язував Кремль, який розв’язав цю війну.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015 - 15:48
Занятия йогой в последнее время стали так популярны по всему миру, что, кажется, многочисленные студии уже не знают, какие еще экзотические разновидности этих древних индийских практик предложить своим клиентам. Однако ...

В Apple создали робота для утилизации iPhone (видео)

30.03.2016
Процесс полной разборки iPhone занимает ...

Видео с трюками акробатов из Эстонии взорвало Сеть

23.05.2018
Забойное видео от эстонских акробатов ...