Помер президент Намібії Хаге Гейнгоб

Вранці 4 лютого помер 82-річний президент Намібії Хаге Гейнгоб. Про це повідомляє TheNamibian.

За словами віцепрезидента Нанголо Мбумба, Гейнгоб помер у лікарні у Віндгуку.

Останніми місяцями Гейнгоб боровся з проблемами зі здоров’ям. 8 січня він оголосив, що у нього діагностували рак.25 січня, він поїхав на лікування раку до США, але повернувся після двох днів лікування.

Гейнгоб став президентом у 2015 році та перебував на посаді вже другий термін. Він був першим прем’єр-міністром країни з 1990 по 2002 рік при адміністрації колишнього президента Сема Нуйоми.

Нагадаємо, 16 грудня минулого року помер у віці 86 років емір Кувейту шейх Наваф аль-Ахмед аль-Джабер аль-Сабах. В листопаді еміра госпіталізували через невідкладну проблему зі здоровʼям…

У вересні 2019 року після тривалої хвороби, незважаючи на лікування у Сінгапурі, помер 95-річний екс-президент Зімбабве Роберт Мугабе. Його називали «найстарішим диктатором у світі». Африканською країною Зімбабве він правив 37 років.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко теперь еще и за амнистию боевиков (видео)

10.06.2016 - 05:27
Надежда Савченко не только не против провести переговоры с главарями ЛДНР, но еще и высказалась за амнистию террористам.  Она высказалась за то, что всем террористам-сепаратистам Донбасса нужно сделать полную амнистию. ...

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018
Популярный в молодежной среде певец ...