Помер народний депутат Андрій Іванчук

Народний депутат Верховної Ради Андрій Іванчук помер у віці 50 років. Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у Facebook в понеділок, 25 вересня.

«Сьогодні вночі відійшов у вічність народний депутат України, депутат 7-го, 8-го, 9-го скликань Андрій Іванчук. Мої щирі співчуття рідним та близьким у звʼязку з передчасною смертю», — написав він..

За інформацією Української правди, попередня причина смерті — відрив тромбу.

Андрій Іванчук народився 16 червня 1973 року в Івано-Франківську, йому було 50 років.

У 2019 році Іванчук був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 88 округом (Івано-Франківська область). З 6 грудня 2019 року він був членом депутатської групи Довіра.

З 12 грудня 2012 року до 27 листопада 2014 року Іванчук був нардепом від Батьківщини, а в 2014 році пройшов до парламенту від партії Народний фронт.

У серпні 2019 року президент України Володимир Зеленський, будучи в Івано-Франківську, фактично змусив нардепа Андрія Іванчука видавити фразу «я допоможу». А її ціна, на переконання Зеленського, 175 мільйонів гривень. Саме таку суму президент наполегливо просив у Іванчука виділити на будівництво дороги в області. Зрештою Зеленський попередив Іванчука, щоб той не надумав його обдурити, інакше він дасть його номер телефону та адреси мешканцям містечка Космач, і вони… прийдуть до нього.

Наступного дня Іванчук прийшов до тями і на своїй сторінці у Фейсбуку спробував «зіскочити». Він підтримав ідею президентства про партнерство бізнесу з владою (виглядало як стеб) і зауважив, що Зеленський, мабуть, мав на увазі, що треба допомогти депутату від «Слуги народу» оформити документи, необхідні для будівництва дороги… Але не спрацювало — Зеленський залишив свій коментар під постом: «Ні, пане Іванчук, ви пообіцяли, то фінансуйте».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко поздравил Украину с Новым годом: видео

01.01.2017 - 00:34
Президент Украины Петр Порошенко поздравил страну с Новым 2017 годом. Он отметил, что Украина выходит из шокового экономического положения и выразил уверенность, что следующий год будет годом роста и улучшения ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...