Помер легендарний німецький футболіст Франц Беккенбауер

Вчора помер один з найкращих захисників в історії футболу Франц Беккенбауер. Новина про це з’явилася лише сьогодні. Йому було 78 років. Про смерть легендарного футболіста повідомила його родина.

«З глибоким сумом ми повідомляємо, що мій чоловік і наш батько, Франц Беккенбауер, мирно помер уві сні вчора, в неділю, в оточенні своєї сім’ї. Ми просимо вас сумувати мовчки і утримуватися від будь-яких запитань», — йдеться у повідомленні сім’ї.

Франц Беккенбауер — один із найкращих гравців XX століття, чемпіон світу, чемпіон Європи, п’ятиразовий чемпіон ФРН і триразовий чемпіон США. Він двічі був володарем Золотого м’яча. Як тренер Беккенбауер працював у рідних Баварії і збірній Німеччини, з якими здобув титули чемпіона Німеччини та чемпіона світу.

Відомий просто як Кайзер, Франц Беккенбауер в 1980 перебував перед закінченням своєї унікальної кар’єри. Проте, легендарний гравець повернувся до Німеччини після чотирьох років у Нью-Йорк Космос. Переможець Чемпіонату Світу 1974 року вибрав Гамбург замість Баварії, в якій став тим Беккенбауером, який відомий світу. Кайзер зіграв 28 ігор за Гамбург і був удостоєний геройського привітання, коли приїхав до північнонімецького клубу. Очікування від Беккенбауера були дуже великі: переважно були пов’язані з тим, що Кайзер допоможе Гамбургу виграти чемпіонський титул. «Я сподіваюся, що проведу тут гарний та успішний час. Це те, чого я чекаю від кар’єри в Гамбурзі», — говорив Беккенбауер, коли переходив до Гамбурга.

Незважаючи на постійні травми, Беккенбауер виграв разом із Гамбургом у 1982 році чемпіонський титул, став другим за сезон до цього, вінчаючи цим свою незабутню кар’єру.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как приучить кота к унитазу

10.09.2016 - 21:10
Вы мечтаете, чтобы ваш питомец начал ходить на унитаз? Как сделать эту мечту реальностью! Сегодня вы узнаете, что необходимо сделать, чтобы всего за три недели ваш питомец пересел с лотка ...

Экскаваторщик виртуоз

08.11.2015
Дело мастера боится. И не ...