Помер колишній Папа Римський Бенедикт XVI

Помер колишній Папа Римський Бенедикт XVI, у світі Йозеф Ратцінгер. Про це повідомила прес-служба Ватикану.

Бенедикт XVI помер у своїй резиденції у Монастирі Матері Церкви у віці 95 років. 2 січня 2023 року його тіло  перебуватиме у соборі Святого Петра, щоб віруючі змогли попрощатися з ним.

Апостольський престол Бенедикт XVI займав з 2005 по 2013 рік. Після зречення престолу Йозефу Ратцінгеру залишилося звання почесного папи і папське ім’я Бенедикта XVI.

За останні шість століть він став першим Папою Римським, що зрікся святого престолу. Як він повідомляв, зробив це за станом здоров’я. В останні роки він мешкав у невеликому монастирі Mater Ecclesiae у Ватиканських садах.

Нагадаємо, увечері 27 серпня, після консисторії у базиліці Святого Петра, Папа Франциск та нові кардинали відвідали Папу на спокої Бенедикта XVI. Під час короткої зустрічі в каплиці ватиканського монастиря Mater Ecclesiae кожен з кардиналів був особисто представлений Йозефу Ратцінгеру.

Після вітання та благословення Папи на спокої ієрархи піднесли молитву Salve Regina і відвідали ватиканську Залу Павла VI та Апостольський палац.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На Россию обрушился мощный снегопад: видео

22.04.2018 - 13:46
Помимо урагана, поразившего Москву и окрестности, на ряд регионов России уже 22 апреля обрушился снегопад. Местами толщина снежного покрова достигает 40 сантиметров. Мощный циклон накрыл север европейской части России, и ...

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам ...

В руки силовиков попалась «редкая птица» из ДНР: видео

15.12.2016
Прикольно, оказывается в ДНР был ...