Помер Генрі Кіссінджер

Не стало Генрі Кіссінджера. Як повідомляє Reuters, дипломат помер у середу, 29 листопада, у своєму будинку в Коннектикуті. Обставини наразі невідомі. Але слід зважати на те, що в травні йому виповнилося 100 років.

Генрі Кіссінджер тривалий час належав до тих у західних колах, хто вважав, що Україні краще підходила б позаблоковість за зразком Фінляндії після Другої Світової війни. Але після лютневого російського вторгнення в Україну 2022 року Кіссінджер сказав, що готовність Москви йти на повномасштабну відкриту війну зруйнувала аргументи на користь нейтральності України.

У промові під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі в січні 2023 року він заявив, що Україні потрібні гарантії НАТО і зокрема її членство в альянсі «було б належним наслідком».

Згодом він додав, що розвиток війни створив ще один, на його думку, важливий аргумент на користь залучення України до військово-політичного союзу.

В інтерв’ю журналу The Economist він сказав, що внаслідок військового посилення України завдяки західним озброєнням Європі краще мати таку потужну державу в структурі НАТО.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017 - 09:23
Компания Google назвала самые популярные видео года на YouTube в Украине. Об этом говорится в пресс-релизе компании. Отмечается, что самые популярные видео и музыкальные клипы 2017 года отобраны на основе количества и ...

Террористы обстреляли жилые кварталы из Града: видео

15.11.2017
Военное телевидение Украины показало видео ...

Танк «Азовец» — новая разработка Украины

30.11.2015
Предлагаем познакомиться с новой разработкой ...

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017
На социальном новостном портале Reddit ...