Помер британський банкір Натаніель Джейкоб Ротшильд

Британський фінансист і банкір Натаніель Чарльз Джейкоб Ротшильд, 4-й барон Ротшильд, помер у віці 87 років. Про це повідомила його сім’я в коментарі британському інформаційному агентству PA Media.

«Наш батько Джейкоб був видатною людиною в житті багатьох людей — чудовим фінансистом, поборником мистецтва і культури, відданим державним службовцем, пристрасним прихильником благодійності в Ізраїлі та єврейській культурі, затятим захисником навколишнього середовища і улюбленим другом, батьком і дідусем», — мовиться в їхній заяві.

Родичі не стали уточнювати, де і коли відбудеться похорон барона Ротшильда.

«Він буде похований відповідно до єврейського звичаю в рамках невеликої сімейної церемонії, а пізніше відбудеться поминальна служба, присвячена його життю», — повідомили вони.

Натаніель Чарльз Джейкоб Ротшильд (29 квітня 1936 — 26 лютого 2024) — британський інвестиційний банкір, представник династії Ротшильдів, глава лондонської гілки Ротшильдів (1990-2024).

Барон Ротшильд розпочав свою кар’єру у сімейному банку N M Rothschild & Sons у Лондоні у 1963 році. У 1980 році він заснував J. Rothschild Assurance Group (нині St. James`s Place plc).

Свого часу Джейкоб Ротшильд був головою правління одного з найбільших інвестфондів, що котируються на Лондонській біржі, RIT Capital Partners, телекомпанії BSkyB, а також директор BHF фінансової компанії Kleinwort Benson Group. Він також заснував Windmill Hill Asset Management для управління благодійною діяльністю сім’ї.

У 2018 році Лорд Джейкоб Ротшильд звернувся до інвесторів свого фонду RIT Capital Partners із традиційним посланням, у якому торкнувся не лише стану фінансової системи, а й проблеми світопорядку. Як у воду дивився…

За його словами, світ ніколи більше не буде незмінним, а глобальна економічна та соціально-політична модель, що склалася за підсумками Другої світової війни, близька до своєї руйнації, йдеться у звіті інвестиційного фонду.

Як і багато інших експертів, Ротшильд звернув увагу на закінчення періоду низьких процентних ставок у головному фінансовому центрі світу – США. Саме це, на його думку, найближчим часом змінить економічний ландшафт у всьому світі.

«Роки низьких відсоткових ставок і політики кількісного пом’якшення, що надули капіталізацію фондових ринків, добігають кінця», — писав фінансист.

Зазначалося, що про «непередбачувані наслідки» грошового накачування найбільших центробанків світу Ротшильд заявляв ще кілька років тому, називаючи її «найбільшим монетарним експериментом в історії».

За його словами, тепер маятник рухається у зворотному напрямку, і США, які роздавали свої долари праворуч і ліворуч, мають намір зібрати назад все це «незліченне багатство». І першою жертвою стануть країни, що розвиваються, неабияк «підразилися» на цій безпрецедентній доларовій роздачі. Фінансист також бачить проблеми у зоні євро з її потенційно руйнівними рівнями боргу в окремих країнах, тоді як ймовірність торгової війни посилює напруженість та тисне на фондові ринки.

Ротшильд зазначає, що фінансова криза, що поглинає країни, що розвиваються, накладається на застарілі геополітичні проблеми, що в будь-який момент може пустити врозріз весь нинішній світоустрій.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вблизи Винницы автобус смял легковушку: фото, видео

29.08.2017 - 15:15
Вечером 28 августа неподалеку от Винницы автомобиль «Suzuki» выехал на встречную полосу движения и пропал под автобус дальнего следования. В ДТП погиб водитель легковушки. Как сообщают в отделе коммуникаций ГУНП ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...

Священника-сепаратиста увидели на видео с проституткой и кнутом

06.03.2017
Харьковский священник Александр Каневский стал ...

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР ...