Польські фермери влаштували блокування кордону з Німеччиною

Польські фермери продовжують чинити свавілля на кордонах. Сьогодні вони заблокували пункт пропуску на кордоні з Німеччиною неподалік Франкфурта-на-Одері.

Протестувальники хочуть зустрічі з польським прем’єром Дональдом Туском, щоб домогтися відмови Варшави від політики Зеленого курсу ЄС. Про це повідомляє Spiegel.

Блокада польськими фермерами автобану коло Франкфурта-на-Одері призведе до затримки руху в Бранденбурзі. Поліція закликала перевізників за можливості уникати автобану A12. Інші шляхи руху радять обирати навіть тим, хто подорожує автомобілем.

Поляки напередодні, 25 лютого, на своїй стороні кордону припаркували трактори. Фермери сформували колону з тракторів на автобані 2 – продовженні A12 на польській стороні – на прикордонному переході Швєцк.

Водночас ввечері 25 лютого на міському мосту у Франкфурті-на-Одері з німецького боку також був заблокований рух тракторами, фургонами і вантажівками. Німецькі фермери протестують проти запланованого скорочення субсидій на сільськогосподарське дизпаливо.

За повідомленнями польських ЗМІ, деякі аграрії чекають у своїх машинах.

При цьому триває тотальна блокада поляками кордону з Україною.

Зазначимо, що у Польщі багато людей гостро критикують дії фермерів і інших протестувальників. Деякі з них прямо говорять, що ці протести роздмухує Росія через своїх агентів впливу. 

Але проблема ще й в тому, що в Польщі є серйозне протистояння між командами Дуди і Туска, кожен з яких хоче якимось чином використати проти суперника ситуацію з протестами. А страждає Україна, завдається шкода відносинам двох народів…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Уезжай отсюда»: в России Путину устроили обструкцию. Видео

15.03.2018 - 15:07
В российской Махачкале школьники кричали вслед Путину: «Уезжай отсюда. Ты нам не нужен!» За несколько дней до выборов президента РФ с Владимиром Путиным случился довольно необычный казус. В столице Дагестана ...