Польща звернулася до Німеччини щодо танків для України

Варшава відправила Німеччині офіційний запит про дозвіл передати танки Leopard 2 Україні. Про це сьогодні повідомив польський міністр оборони Маріуш Блащак.

«Німці вже отримали наше прохання про згоду на передачу танків Leopard 2 Україні. Я також закликаю німецьку сторону приєднатися до коаліції країн, які підтримують Україну танками Leopard 2. Це наша спільна справа, адже йдеться про безпеку всієї Європи», – написав Блащак.

Якщо після засідання міністрів оборони 50 країн-союзниць в Рамштайні Берлін лише погодився на те, щоб дозволити українським військовим навчання управлінню танками Leopard 2, то 22 січня був ще один крок вперед… Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок в неділю в інтерв’ю французькому телебаченню LCI чітко заявила, що Берлін не буде заперечувати поставкам цих танків Польщею. Причому, вона двічі підтвердила це, даючи зрозуміти, що саме таку відповідь озвучила.

Що стосується танків від Німеччини, то вона в черговий раз підтвердила, що питання проробляється із союзниками. 

Німеччина найближчими днями може повідомити новини щодо передачі танків Leopard Україні. Про це заявив представник Держдепартаменту США Нед Прайс під час брифінгу у понеділок, 23 січня.

Після цього була зустріч міністра оборони Німеччини Пісторіуса з генсеком НАТО Столтенбергом, після якої обидва заявили, що рішення Берліном не прийняте, однак останній дав зрозуміти, що воно незабаром очікується.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Польші Морвецький заявив, що якщо Німеччина буде затягувати з дозволом на реекспорт, то вони обійдуться і без нього…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Появилось видео, как пес Макрона сходил по-маленькому на камин в Елисейском дворце

23.10.2017 - 15:04
Президент Франции Эммануэль Макрон как бы в шутку сказал, что вид министров спровоцировал неадекватное, хотя и вполне естественное поведение его пса Немо. Во время официальной встречи хозяина с членами правительства ...

Как отчистить старый ковер

18.10.2016
Без химчистки и дорогого пылесоса! ...