Польща передавала Україні винищувачі MіГ-29 частинами

Польща минулого року передавала Україні винищувачі MіГ-29 частинами. Про це повідомляє польське видання Dziennik Gazeta Prawna.

«Після великої суперечки про те, чи перекидати і як літаки Польща надала українцям «деяку кількість» МіГ-29. Тільки так — назвемо це умовно — комбінованим шляхом. Фюзеляж або крила також є запчастинами», — коментують постачання джерела DGP у польському уряді.

Нагадаємо, що вчора Словаччина вкотре підтвердила готовність надати Україні літаки МіГ-29, яких уже не використовує, а також забезпечити навчання українських пілотів на американських винищувачах F-16. Про це  під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса заявив міністр оборони Словаччини Ярослав Надь. Але є умова — словаки хочуть отримати від Заходу на заміну своїм Міг-29 винищувачі F-16.

Зазначимо, що розмови про передачу Україні літаків зі Словакії розпочалися ще в квітні минулого року, але поки що так розмовами і залишаються. А тема у ЗМІ спливає після чергової згадки про неї якогось зі словацьких міністрів…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось новое видео перепалки между Навальным и олигархом Усмановым

24.05.2017 - 18:21
Российский оппозиционер Алексей Навальный оперативно отреагировал на уже второе видеообращение к нему одного из российских олигархов Алишера Усманова (среди прочего владельца ВКонтакте). Навальный заявил, что в отличие от Усманова, в ...