Польща надасть Україні 74 танки

Варшава готова передати Україні 60 польських танків PT-91 (модернізована версія Т-72) та 14 танків Leopard 2. Про це в інтерв’ю канадському телеканалу CTV News повідомив голова польського уряду Матеуш Моравецький.

«Польща була першою країною, яка поставила 250 танків. Зараз ми готові відправити 60 наших модернізованих танків PT-91, а також 14 танків Leopard 2. Якщо ми не хочемо, щоб Україна програла, ми маємо бути дуже відкритими та наполегливими у своїй підтримці», — зазначив прем’єр Польщі.

Раніше стало відомо, що Польща планує оперативно навчити і озброїти танкову бригаду для Збройних сил України як новий пакет військової підтримки. І це окремо від обіцяної допомоги танками Leopard 2. Тепер зрозуміло про що мова.

«У рамках нового пакету підтримки для України я представив нашу польську підтримку, яка полягає в тому, що до кінця березня ми зможемо озброїти та навчити українських солдатів у масштабі бригади», – сказав 20 січня віце-прем’єр-міністр, міністр оборони Польщі Маріуш Блащак за підсумками зустрічі на базі Рамштайн.

Він уточнив, що йдеться про танкову бригаду, на озброєнні якої будуть бойові машини піхоти та танки Т-72.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Путин украл старую шутку о спорте и спирте: видео

29.11.2017 - 18:02
«Есть такое слово спорт. Не путать со спиртом. Разница всего в одну букву, видите?..» Люди постарше, особенно футбольные болельщики помнят старую шутку над спортсменами. Когда кто-то начинал показывать плохую игру (например, футболист) ...

«Динамо» разгромило «Волынь»: видео голов

27.11.2016
Киевское «Динамо» одержало четвертую победу ...

Интернет взрывает видео новой песни Моби с кадрами драки в Верховной Раде

22.09.2016
Американский диджей, певец и композитор Ричард Мелвилл Холл, ...