Поляки висипали українське зерно із вагона

Відсутність покарання за злочини чи порушення закону породжує нові злочини…

Польські протестувальники у вівторок, 20 лютого, перекрили залізницю поблизу пункту пропуску Медика-Шегині та розсипали зерно із вагона. Про свідчить відео, яке виклало видання Суспільне Львів

Аграрії вчергове висипали на землю українське збіжжя. Цього разу з вантажного вагону. На відео помітно, що протестувальники робили це із задоволенням.

Нагадаємо, 11 лютого дійшло до того, що з трьох українських фур польські фермери (а це здебільшого представники організації, яку підтримує проросійська партія Конфедерація) висипали зерно на дорогу. Причому, економіці Польщі воно аж ніяк не загрожувало, бо прямувало до Литву в опечатаних фурах. МЗС України вимагає покарання винних у цьому злочині.

У міністерстві сільського господарства Польщі тоді ніби перепросили, але при цьому із черговою порцією звинувачень у бік України.

Польські фермери анонсували, що 20 лютого вони мають намір заблокувати всі пункти пропуску на кордоні з Україною та вузли зв’язку та під’їзди до перевантажувальних залізничних станцій і морських портів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинец Хегай отправил россиянина Третьякова в тяжелый нокаут: видео

28.11.2017 - 20:44
Вчера непобедимый боксер из Украины Арнольд Хегай в поединке, который проходил в Москве, жестко нокаутировал тоже не знавшего до этого боя поражений россиянина Валерия Третьякова. Хегай нанес сокрушительную серию ударов, ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...