Подоляк і Кулеба висловились про «обіцянку» Путіна не вбивати Зеленського

В Україні відреагували на заяву вже бувшого очільника уряду Ізраїля про те, що той отримав запевнення Путіна не вбивати Зеленського. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав такі інсайди дивними, а також констатував — «все це фікція». Однак, не зрозуміло, що саме — обіцянка Путіна чи те, що він таку надавав Бенету.

Зазначимо, колишній прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Бенет інтерв’ю «Хадашот 12» розповів, як він 5 березня минулого року зустрічався з Путіним. Нібито на прохання президента України Володимира Зеленського він намагався організувати переговори про припинення війни. В ході розмови Бенет запитав, чи збирається Путін вбити президента України, на що той дав негативну відповідь.

В свою чергу міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на ці слова Бенета написав у себе в Твіттері, що Путін — «майстерний брехун», який обіцяв свого часу не окупувати Крим, не вторгатися в Україну…

«У минулому Путін давав обіцянки не окупувати Крим, не порушувати Мінські угоди, не вторгатися в Україну, але він зробив все це. Не дайте себе обдурити: він – майстерний брехун. Кожного разу, коли він обіцяв чогось не робити, це було частиною його плану», — написав Кулеба.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Рашисты заявили, что видео с живым «министром» ДНР Тимофеевым смонтировано

24.09.2017 - 19:07
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...

В Виннице сожгли чучело Путина: видео

18.03.2018
Проведение выборов российского президента в ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...