Після розмови з «пранкерами» книжки Улицької вилучають з бібліотек в РФ

Книжки російської письменниці Людмили Улицької зникли з електронної системи Бібліотеки Москви. Про це повідомило видання Агентство в четвер, 1 лютого.

Романи, що раніше були доступні для бронювання ще о 8-й ранку, зникли з системи до 9:30. Сама Улицька не відображається у списку авторів, а для бронювання залишилися доступними тільки збірки, в яких є твори письменниці.

В одній із московських бібліотек журналістам пояснили, що з 31 січня книги Улицької відправляють на списання. При цьому книжки оформляють як ті, що зіпсувалися, тому бібліотеки не можуть їх роздати. Книжки, які ще не встигли зареєструвати, здають в макулатуру, додав співрозмовник.

В іншій московській бібліотеці сказали, що їм доручили забрати книги Улицької.

«Нам сказали її прибрати і її не можна нікому видавати», — сказала співрозмовниця ЗМІ.

Іще у двох московських бібліотеках заявили, що книжок Улицької вони не мають. У бібліотеках Санкт-Петербурга книжок письменниці все ще доступні.

Зазначимо, що перед цим прокремлівські «пранкери» Вован та Лексус виклали у своїх соцмережах відео з Людмилою Улицькою. Вони поговорили з нею, видаючи себе за голову офісу президента України Андрія Єрмака.

Письменниця під час розмови серед іншого сказала, що гонорари від продажів її книг «йдуть в Україну».

Після цього 31 січня стало відомо, що письменницю позбавили звання почесного професора Російського хіміко-технологічного університету імені Менделєєва. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Презентовали новый клип на песню Вакарчука (видео)

20.04.2016 - 19:35
Сегодня, 20 апреля, был презентован новый клип группы «Океан Эльзы» на песню «Не йди». Она является составной из нового альбома культовых музыкантов. На момент публикации данного материала, клип в сети ...

ВСУ готовы освободить Донецк: видео

17.07.2017
В сети появилось коротенькое видео ...