Підсумки нічної ракетної атаки: руйнування зафіксовані у Дніпрі і на Київщині

Минулої ночі російські окупанти вдарили по Дніпру трьома балістичними ракетами. За даними обласної військової адміністрації, в результаті в багатьох житлових будинках пошкоджені вікна і покрівлі та автомобілі. Також постраждала цивільна громадська інфраструктура, зокрема, супермаркет. Поранені семеро людей.

Київська ОВА і ДСНС також повідомили про наслідки ракетної атаки по регіону – поранені і госпіталізовані троє людей. Керівник ОВА Руслан Кравченко наголосив, що влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури немає.

Але внаслідок падіння уламків на території одного з районів в трьох приватних будинках вибиті вікна і двері, посічені стіни. Також пошкоджені складське приміщення, низка адміністративних будівель, шістнадцять автомобілів і мотоцикл.

Пошкоджена і будівля пожежно-рятувального підрозділу на Київщині: вибито скло та частково вікна, пошкоджено стелю. Рятувальники не постраждали, бо знаходилися в укритті.

Паралельно населені пункти Донеччини вже традиційно постраждали від ударів керованими авіаційними бомбами. В Цукуріно поранені шість цивільних, пошкоджені 21 приватний житловий будинок та 2 автомобілі.

В Українську за даними новинного Телеграм-каналу «Донбас Оперативний» після вже ранкових прильотів є руйнування житлового масиву і поранені.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016 - 22:15
Недавно президент России Путин предложил подумать над принятием закона о российской нации. Сам по себе такой закон представляется странным… Но речь не об этом. Комментируя это предложение президента, известный режиссер, ...

ID-картка замість паспорта

12.08.2016
З 1-го жовтня паспорти у ...

В центре Винницы пьяный водитель въехал на остановку трамвая: видео

30.10.2017
Трагедия подобная харьковской могла произойти ...

В США упал метеорит, видео

17.01.2018
Неподалеку от американского Детройта в ...