Підсумки нічної атаки Шахедами

Минулої ночі російські окупанти запустили по Україні 22 ударних безпілотних літальних апарати типу «Shahed-131/136» з Курської області РФ (з північно-східного напрямку).

21 з них був збитий нашими зенітними ракетними підрозділами, мобільними вогневими групами та засобами радіоелектронної боротьби в Київській, Чернігівській, Житомирській, Сумській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

Про це у ранковому зведенні на офіційних медіаресурсах повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

Київська міська військова адміністрація заявила, що протиповітряна оборона збила всі дрони-камікадзе на підступах до столиці.

А голова Чернігівської обласної ВА В’ячеслав Чаус розповів, що баражуючий боєприпас поцілив в об’єкт інфраструктури, у результаті чого майже шість тисяч споживачів залишились без електрики.

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що минулої календарної доби ворог вдарив по Україні шістнадцятьма ракетами і 96 керованими авіаційними бомбами. Потужність кожної з них в десятки раз перевищує руйнівну силу «Шахеда»…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Били ногами в лицо и снимали видео: в Одессе девочки-подростки поиздевались над сверстницей

04.08.2018 - 18:29
В Одессе группа девочек-подростков жестоко избила ровесницу якобы из-за того, что та прогулялась с каким-то Андреем. Видео группового избиения опубликовала в Facebook Катюша Гринкевич-Раскидная. В группе «Лучшие люди Одессы» она ...