Під Вугледаром знищено більше роти російських десантників

За минулу добу під маленьким Вугледаром відбулося 58 бойових зіткнень – це більше ніж в середньому на великому Бахмутському напрямку. Російські окупанти ведуть безперервні артилерійські обстріли (322 за вчора) і несуть великі втрати:

26 січня знищено 109 інтервентів (більше роти), 4 танки, 3 БМП, 3 гармати, 3 БПЛА «Орлан-10», поранено 188 загарбників (ще майже дві роти).

Про це розповів речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий. Однак він не сказав, що атаки агресора безуспішні: «Інформація, яка публікується в проросійських телеграм-каналах значно перебільшена та не відповідає дійсності».

Сьогодні в обід рашисти стверджують, що агресору вдалося перерізати дорогу з Павлівки на Костянтинівку, по якій відбувається забезпечення гарнізону Вугледара. Однак вчора вони брехали, що бої йдуть вже в самому містечку, а сьогодні визнали, що це не правда.

Втім, український авторитетний укладач фронтових мап «deepstatemap.live» припускає, що ворог міг дійти до траси – на його карті це спірна територія, за яку йдуть бої.

Сергій Череватий заявив, що ворог прагне захопити місто, щоб прорвати оборону наших військ і рухатися далі: «Для цього кидає в бій найкраще підготовлені підрозділи морської піхоти та десантників».

Однак ворогу вже давно не вдавалося проривати фронт. Якщо ми не помиляємося, в останнє це сталося при окупації Лисичанська. З тих пір просування агресора були дуже повільними — загарбники фактично відтісняли наших захисників на Бахмутському напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Наряды с Каннского кинофестиваля, которые поразили зрителей: фото, видео

03.06.2017 - 17:32
В прошедшие выходные закончился 70-й Каннский фестиваль, где «Золотую пальмовую ветвь» получила картина «Квадрат» шведского режиссера Рубена Эстлунда. И членам жюри, и критикам понравилась эта полная иронии сатира на современное искусство. Вторая по значимости ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...

Спортивные курьёзы! Неудачи спортсменов

29.11.2015
Не ошибается тот, кто ничего ...