Під Донецьком знищено комбата російських окупантів

В Мар’їнці під Донецьком ліквідований командир батальйону російських окупантів Михайло Саморуков, кадровий спецназівець, який пройшов кілька війн. Про це на свої сторінках в соціальних мережах «Твіттер» і «Фейсбук» повідомив блогер і полковник Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц, який причепив на фотографію цього фашиста свій «фірмовий знак»: «груZ200».

Інформація взята з некрологу рашистського пропагандиста «Vоенкор Котенок Z». Вказується, що загарбники зазнали великих втрат в Мар’їнці під вогнем реактивних систем залпового вогню «Град» ЗСУ. Саморуков був вбитий під час спроби евакуації «двохсотих» і «трьохсотих» підлеглих.

В підсумку агресору ціною великих втрат таки вдалося захопити східну частину Мар’їнки. Подальші ворожі штурми виявилися безуспішними.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице раскрыли секрет выкопанного на Иерусалимке старого сейфа: видео

22.08.2017 - 12:55
Около суток музейники поддерживали интригу среди винничан по поводу содержимого найденного в траншее «немецкого» сейфа. Вскрытие показало, что внутри находились документы, часть из которых была напечатана на русском языке. Даже ...

«Шахтер» перед матчем с «Ромой» разгромил «Черноморец». Видео голов

16.02.2018
Донецкий «Шахтер» подтверил свой статус ...