Під Авдіївкою знищено командира полку окупантів

Ліквідовано командира 111-го мотострілкового полку квазіутворення ДНР підполковника Олега Анатолійовича Безмена (позивний Второй) 1984 року народження: «Донецького поліцая і зрадника».

Про це сьогодні у своєму телеграм-каналі повідомив блогер і полковник Збройних сил України Анатолій Штефан Щтірліц, який системно моніторить некрологи в рашистських джерелах інформації.

Більш детальну інформацію про Безмена надав сайт «Миротворець», дивись скрін. Народився чотирнадцятого лютого 1984-го. Проживав в Донецьку по вулиці матроса Кішки. Задовго до війни був ярим прихильником «руського миру».

До російського вторгнення працював міліціонером-кінологом у відділі Державної служби охорони МВД по Калинінському району Донецька. Якийсь час після окупації міста був начальником штабу зенітного дивізіону сотої мотострілецької бригади ДНР у званні майор.

Був ліквідований Силами оборони під Авдіївкою (північніше Донецька) вже в якості підполковника і комполка на початку травня 2023-го.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019 - 20:21
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», где проходило выдвижение Юлии Тимошенко в президенты, журналисты сняли на видео, как аниматоры, работавшие на мероприятии, руководят делегатами и гостями. Они в командно-приказном тоне заставляли ...

Появилось видео сильного пожара топливных складов под Киевом

05.06.2017
В Броварах Киевской области вспыхнул ...