ПФУ виплачуватиме нові види допомоги

Пенсійний фонд України з 1 липня отримав повноваження призначати та здійснювати виплати деяким категоріям осіб, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, або працюють у спеціальних умовах.

Про це пише пресслужба ПФУ у вівторок, 9 липня.

Мова йде про наступні виплати:

  • одноразової грошової винагороди особам, яким надано звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку;
  • довічних державних стипендій учасникам бойових дій у період Другої світової війни 1939-1945 років, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність, та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, яким призначено довічні державні стипендії відповідно до указів президента;
  • довічних державних стипендій громадянам України, які рятували євреїв на території України під час Голокосту в роки Другої світової війни, яким призначено довічні державні стипендії відповідно до указу президента;
  • одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, та особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях.

До 1 липня ці виплати здійснювали органи соціального захисту населення.

Тоді як щомісячну виплату громадянам, котрі мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, або членам їхніх сімей ПФУ здійснює з 1 січня 2023 року.

Також у відомстві нагадали, що органи ПФУ забезпечують призначення і виплату одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану працівникам об’єктів критичної інфраструктури внаслідок військової агресії РФ проти України.

Нагадаємо, середній розмір пенсії в Україні за перший квартал 2024 року зріс на 505,02 грн або на 9,6% до 5 743,27 грн.

Раніше у Раді заявили, що надходження в Пенсійний фонд — менше запланованого. Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що план надходжень від ЄСВ не виконано, проте це не вплинуло на індексацію в березні.

Наприкінці червня ми писали про те, що з метою підвищення зручності, ефективності та клієнтоорієнтованості роботи відділень Пенсійного фонду України, Мінсоцполітики та ПФУ запускають проєкт “таємний покупець” у відділеннях Фонду по країні. Цей проєкт дозволить виявити системні недоліки, що існують в обслуговуванні громадян у відділеннях ПФУ, та, завдяки цьому, – переглянути, оптимізувати і вдосконалити процедури роботи Фонду.

Кінцева мета проєкту – забезпечити, аби громадянам, які звертаються до відділень ПФУ, було зручно та комфортно отримувати відповідні послуги, а рівень клієнтського сервісу був якомога вищим.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Запорожской области вдоль пляжа на низкой высоте пролетел Су-25: видео

02.06.2018 - 15:55
Над курортом Кирилловка Запорожской области пролетел Су-25. Самолет попал на видео, которое сначала разместили в Инстаграм, а затем продублировали нам YouTube-канале «Криминального Запорожья» 1 июня. Красавец промчался в считанных метрах ...

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018
Российские военные продолжают участвовать в ...

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018
Когда ты звезда, твое имя ...

В Киеве открыли кафе, в котором клиентов обслуживает полуголая официантка: видео

15.08.2018
Сексуально-образовательную тематику приоритетом избрали в ...