Перша леді одягла особливу вишиванку-витинанку

У четвер, 18 травня, в Україні відзначають День вишиванки. Дружина президента обрала стильну вишиту сорочку від українського бренду Gunia Project.

Вона відзначає День вишиванки у Сеулі, Корея, де має взяти участь у форумі Азійське лідерство.

Сорочка першої леді створена у техніці рішельє. Її орнамент використаний в елементах косівських кахель ХХ ст. та чернечого рушника на Київщині ХІХ ст.

Також у вишивці присутній образ дерева життя, що символізує родючість, світобудову і захист роду.

Зеленська підв’язала сорочку тканим поясом ручної роботи Gunia Project. Він натхненний елементом традиційного українського одягу — крайка.

У День вишиванки від щирого серця бажаємо миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
Нехай рік буде яскравим, як вишивка на вашій сорочці. Нехай життя буде таким же привітним, як день сьогодні. Нехай сонечко гріє, а місяць вказує дорогу навіть в найтемнішу ніч.
А всім нашим захисникам бажаємо змінити камуфляж на вишиванку. Носити її щодня, щоб діти та внуки пам’ятали, який сильний та незламний наш народ. З Днем Вишиванки!


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ разбили ПТУРами блиндаж с террористами: видео

08.09.2019 - 23:39
Военный журналист Андрей Цаплиенко обнародовал на «ютубе» новое видео из цикла «шмаки-бум» с комментарием: «Оператор украинского ПТРК на Светлодарской дуге уничтожает вражеский блиндаж двумя выстрелами». Сначала на черно-белом ролике, снятом ...