Переможницею конкурсу Міс Світу 2024 стала Христина Пишкова

В індійському Мумбаї у суботу, 9 березня, фінішував конкурс Міс Світу 2024 (деякі джерела називають його Міс Світу 2023). Перемогу здобула представниця Чехї Христина Пишкова. Вона перемогла 111 своїх суперниць з усього світу, повідомляє CNN.

Зазначається, що під час відбіркового конкурсу оцінювали красу, талант і ораторське мистецтво.

Коли кількість учасниць скоротилася до восьми найкращих, вони взяли участь у класичному раунді запитань і відповідей, торкаючись тем, які обговорювалися на останньому саміті Великої двадцятки.

На прохання пролити світло на питання, яке безпосередньо впливає на охорону здоров’я жінок, Пишкова, 23-річна студентка юридичного факультету і модель, говорила про подолання стигми і сорому, пов’язаних з менструацією, зазначивши, що «бути жінкою — це дар» і що менструація не повинна бути темою табу.

Після останнього відбору залишилося чотири конкурсантки, які мали «презентувати свою мету» (або благодійну платформу) перед трійцею бізнес-магнатів з Shark Tank India. Кожен з цих чотирьох фіналістів представляв окремий регіон світу: Африку, Америку та Карибський басейн, Азію та Океанію і Європу.

Пишкова здобула перемогу над трьома фіналістками — Ясміною Зейтун з Лівану, Аче Абрахамс з Тринідаду і Тобаго та Лесего Чомбо з Ботсвани. Ці жінки, разом з Джессікою Ґаґен з Англії, вважаються «континентальними переможницями» конкурсу.

Україна увійшла в топ-10 благодійних проєктів конкурсу «Міс Світу 2024». 19-річна представниця нашої країни Софія Шамія представила відео з дітьми, які постраждали від російської агресії.

Раніше повідомлялося, що Росію не допустили до участі у конкурсі краси Міс Світу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове подростки устроили массовое жестокое побоище: видео

31.03.2017 - 00:07
В понедельник 27 марта во Львове состоялась жестокая драка между подростками, в которой приняли участие порядка двух сотен человек. В сеть выложили видео этого невероятно жуткого побоища в микрорайоне Левандивка Дрались ...

Возле Горловки взят в плен террорист: видео

24.04.2018
Сегодня после обеда СБУ на ...

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016
Всемирно известная шведская группа ABBA, ...