Пентагон відповів Росії на звинувачення в ударі по Севастополю

Пентагон відповів на зухвалі і безглузді звинувачення російського правлячого режиму в причетності США до «гібридної війни» проти них після українських ударів по Криму. Зокрема, там заявили, що Україна сама обирає цілі для атак. А головне, вказали на першопричину — російську окупацію.

Про це заявив на брифінгу речник Пентагону Пат Райдер, коментуючи удари по Криму, що, як стверджувала РФ, здійснювались ракетами ATACMS.

«Важливо озирнутися назад, саме до незаконного вторгнення Росії в Україну, важливо озирнутися назад і подивитися на те, як ми дійшли до того, що маємо сьогодні. І якщо вони (росіяни — ред.) занепокоєні жертвами серед своїх військ, то нехай припиняють цю війну і повертають суверенну територію України, а не вводять туди свої війська без потреби», — наголосив посадовець.

Саме Росія відповідальна за вторгнення в Україну, що призвело до загибелі тисяч невинних українців, підкреслив Райдер.

Як відомо, вибухи пролунали в кількох містах тимчасового окупованого Криму в неділю, 23 червня. Російські окупанти заявляли про нібито відбиту атаку.

Тим часом у місцевих Telegram-каналах писали, що російська ППО збила ракету над пляжем Учкуївка коло Севастополя. Крім того, там сталося так зване «сходження боєприпасів» — нештатне падіння російських ракет ППО. Основна частина впала в морі, але один снаряд упав на пляж і спричинив загибель трьох людей. Ще більше сотні отримали різного ступеню важкості поранення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Республики» в огне. Фантастический пожар в Донецке: видео, фото

16.08.2017 - 22:59
Расположенный на западной прифронтовой околице Донецка казенный завод химических реактивов за время российско-украинской войны видел всякое, прежде всего, из-за использования террористами в качестве базы огневых точек. Естественно, туда частенько прилетала ...

США терзает мощный ураган

03.09.2016
Ураганы ежегодно терзают прибрежные штаты ...

Странное противостояние iPad и пулемёта M134 Minigun

02.12.2015
Ведущие YouTube-канала FullMag, специализирующегося на ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...