Пентагон півроку може озброювати Україну за наявні кошти

За інформацією, яку поширила газета The Wall Street Journal із посиланням на чиновників Пентагону, у цього відомства залишилося близько 5,2 мільярда доларів, які можуть бути використані для надання військової допомоги Україні.

Ця сума приблизно відповідає вартості зброї, яку адміністрація Джо Байдена надіслала Україні за останні півроку. Однак цих грошей може вистачити лише на кілька місяців, якщо обсяги постачаної зброї збільшаться.

Варто відзначити, що рахунок, який використовувався США для довгострокової програми модернізації української армії та підвищення її сумісності з НАТО, вже майже вичерпаний. Також рахунок, який використовувався для поповнення арсеналу зброї у США після надання допомоги Україні, скоротився приблизно до 1,6 мільярда доларів, що недостатньо для потреб Пентагону.

Нагадаємо, 30 вересня Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію про продовження терміну фінансування уряду на 45 днів 335 голосами «за». Проти законопроекту проголосували один демократ та 91 республіканець.

Законопроект про короткострокове фінансування включає допомогу у разі стихійних лих, продовження федеральної програми страхування від повеней, але не допомогу Україні.

Сенат затвердив резолюцію, а Байден її підписав, щоб взагалі не залишити Уряд без фінансування.

При цьому адміністрація Джо Байдена планує добитися виділення додаткового фінансування на 40 млрд доларів, з яких 24 млрд доларів мають бути виділені Україні. Тепер доведеться вносити цю пропозицюю окремо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили снайперскую группу российских оккупантов: новое видео

02.03.2019 - 13:51
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное боевое видео, снятое беспилотником. На нем сначала показан снайперский прицел и звук выстрела. Затем уже на видео с БПЛА видна фигура ...

Парасюк с размаха ударил по голове полицейского: видео

05.12.2017
Нардеп Владимир Парасюк вновь ударил ...

Появился новый способ угона машины, — по-женски изощренный (видео)

30.01.2016
Преступники всегда были людьми изобретательными, ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...